Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mac TAktikLeri !!

YazarMesaj
MheLdown.*#
Acemi
Acemi

Erkek
Nereden : duzce
İş/Hobiler : ogrenci
Lakap* : Ozy

Mac TAktikLeri !! Empty
MesajKonu: Mac TAktikLeri !!   Mac TAktikLeri !! Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 3:02 pm

Arkadaşlar Merhaba Sizinle Maç Taktiklerimi Paylaşacağım Herkesin Kendine Göre Ayarları , Taktikleri Vardır . Ben Kendi Taktiğimi Sizinle Paylaşmak İstedim

Terorist--Terorstken qeneLLikLe teamla birlikte hareket ediLir aLL b aLL a qibi..
3-2 taktiği--3 uzun 2 mer(a2)anlmına qelmektedır..bombacı uzundan qider(önemLi..)..
4 a 1 b taktiği--b den qiden karşı takımı şaşırtmaya b ye çekmeye yonelıktır..yani faketir..karşı teamı şaşırtarak üzerine çeker we a da bombacı bombasını kolayca yerleştirir...
4 b 1 a(yada orta)--qenelde a olarak uygulanan taktik çok işe yarar yine adamı ustune çeker we bye bomba yerleştirilir..
son tt FuLL team base--bu taktik qeneLde adamların sağlam olması sonucu oluR..aLL team base kalıR..1 kişi uzun kapı bakar..hiç kimse ortadan gorunmez we shiftLe yürür..(önemli)1 kişi b tüneL alır..we c4 kurulumuna 40 saniye ciwarı kaLınca ya a yada b rush yaparlar..buda önerilen bir ttdir..(çok uyguLadık hep + oLdu)

ct taktikleri--ctyken qeneLde takım beraber hareket etmezrush die bir oLay y0ktur ama 3 kişi a kapı hgliyebilir..(tehlikeli..o anda merden qelıp c4 kurulabilir...)qenellıkle 3 a uzuna qitmemek şartıyla bomba base tutar ctler 2 kişi mer alır 1 kişi ya uzun çukurda yada tkutunun arkasına çöker..(bugn 3 tane hs attım oyLe) b alanlar ya 1 kişi ortadan bakar mer qelen warmı die yada biraz qeri çekilerek ortayı alır..diğer kişi b içeri qirer yine pusar orda..(bgn yine hs attım 1 eLde)(bide 1 eL tk yaptım) tk---team kiLLer..

bomba kurunca---
b---tunele yawaşça yada ortayı fbleyerek qirilir içeri we ordakı tler awlanmaya çalışılır...
a---bomba kurulunca qelende adamlar merden(a2)den qelıorlaronlemı kolay ak47(az hs atmadım)

ÇOK ÖNEMLİ NOT...---c4 taşıyan terorıst görülmeden mikrofondan yada team_saydan yazı yazmayın adamlar fake atmış olabilir..fake---t taktiklerinde yazıor

rush---hızlı basmaktır adamları bozguna ugratmak gibi bişeydir seri yapılması qerekiyor...
1-4---1B 4A yada 1A 4B dir....o 1 kişi fakedir adamları şaşırtmak amacıyla...
3-2---3 uzun 2 mer ... c4 uzn

MheLdown

Mac TAktikLeri !!
1 sayfadaki 1 sayfası